Menu

Hovedsponsor

Sponsorer

  • Klubnyt
    Gør et godt køb hos Sport 24
  • Klubnyt
    DBU Fodboldskole kommer til Harlev!
  • Klubnyt
    Knud Leth Pedersen siger farvel
  • Klubnyt
    Ny herreseniortræner
  • Klubnyt
    Knud Leth Pedersen som stopper som kampfordeler i Harlev IK fodbold
  • Klubnyt
    Sandkasse fodbold Harlev IK fodbold – Efterår 2015
Hjemmekampe
August 2016
30.
tirsdag
17.30
Harlev IK
Herrer
U16
U16 Drenge C (2001) 8M - Efterår • Pulje 111
Næshøj Idrætscenter
Hørning IF (U17)
Næshøj Idrætscenter
31.
onsdag
18.00
Harlev IK
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2005) 8M - Efterår • Pulje 80
Næshøj Idrætscenter
Skødstrup SF
Næshøj Idrætscenter
September 2016
1.
torsdag
18.00
Harlev IK
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (2003) 11M/9M - Efterår 2016 • Pulje 671
Næshøj Idrætscenter
Brabrand IF
Næshøj Idrætscenter
1.
torsdag
18.00
Harlev IK
Herrer
U13
U13 Drenge 1 (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 734
Næshøj Idrætscenter
Galten FS
Næshøj Idrætscenter
1.
torsdag
18.00
Harlev IK
Kvinder
U13
U13 Piger C Region 3 (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 244
Næshøj Idrætscenter
Låsby B
Næshøj Idrætscenter
3.
lørdag
10.00
Harlev IK (2)
Kvinder
U10
U10 Piger B (2007) 5M - Efterår • Pulje 732
Næshøj Idrætscenter
Harlev IK (1)
Næshøj Idrætscenter
3.
lørdag
10.40
Harlev IK (2)
Kvinder
U10
U10 Piger B (2007) 5M - Efterår • Pulje 732
Næshøj Idrætscenter
ASA, Aarhus
Næshøj Idrætscenter
3.
lørdag
11.00
Harlev IK
Herrer
U8
U8 Drenge B (2009) 5M - Efterår • Pulje 624
Næshøj Idrætscenter
Galten FS (2)
Næshøj Idrætscenter
4.
søndag
10.00
Harlev IK
Kvinder
U14
U14 Pige C1 (2003) 8M - Efterår • Pulje 250
Næshøj Idrætscenter
Grenaa IF
Næshøj Idrætscenter
5.
mandag
18.00
Harlev IK
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2005) 8M - Efterår • Pulje 62
Næshøj Idrætscenter
Sabro IF
Næshøj Idrætscenter
5.
mandag
18.30
Harlev IK
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 10
Næshøj Idrætscenter
BMI
Næshøj Idrætscenter
6.
tirsdag
18.00
Harlev IK
Herrer
U13
U13 Drenge C Region 3 (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 84
Næshøj Idrætscenter
Voel/Sorring
Næshøj Idrætscenter
7.
onsdag
17.30
Harlev IK (1)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M - Efterår • Pulje 311
Næshøj Idrætscenter
AIA/Tranbjerg (2)
Næshøj Idrætscenter
7.
onsdag
17.30
Harlev IK (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M - Efterår • Pulje 311
Næshøj Idrætscenter
TMG (3)
Næshøj Idrætscenter
7.
onsdag
18.00
Harlev IK
Kvinder
U16
U16 Piger C (2001) 8M - Efterår • Pulje 290
Næshøj Idrætscenter
Sabro IF
Næshøj Idrætscenter
7.
onsdag
18.00
Harlev IK (2)
Herrer
U7
U7 Drenge (2010) 3M - Efterår • Pulje 311
Næshøj Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF (2)
Næshøj Idrætscenter
7.
onsdag
18.30
Harlev IK
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 20
Næshøj Idrætscenter
Stautrup IF
Næshøj Idrætscenter
11.
søndag
10.00
Harlev IK (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) 5M - Efterår • Pulje 523
Næshøj Idrætscenter
HOG Hinnerup
Næshøj Idrætscenter
11.
søndag
10.00
Harlev IK (1)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) 5M - Efterår • Pulje 523
Næshøj Idrætscenter
Sabro IF
Næshøj Idrætscenter
11.
søndag
10.40
Harlev IK (2)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) 5M - Efterår • Pulje 523
Næshøj Idrætscenter
Sabro IF
Næshøj Idrætscenter
11.
søndag
10.40
Harlev IK (1)
Herrer
U10
U10 Drenge B (2007) 5M - Efterår • Pulje 523
Næshøj Idrætscenter
HOG Hinnerup
Næshøj Idrætscenter
12.
mandag
18.30
Harlev IK
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 35 år 11 mands • Kreds 4
Næshøj Idrætscenter
Walther FC
Næshøj Idrætscenter
12.
mandag
18.30
Harlev IK
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 20
Næshøj Idrætscenter
Brabrand IF
Næshøj Idrætscenter
13.
tirsdag
18.00
Harlev IK
Kvinder
U16
U16 Piger C (2001) 8M - Efterår • Pulje 290
Næshøj Idrætscenter
Thorsø/Tungelund IF
Næshøj Idrætscenter
14.
onsdag
18.00
Harlev IK
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2005) 8M - Efterår • Pulje 80
Næshøj Idrætscenter
Kolt/Hasselager IF
Næshøj Idrætscenter
14.
onsdag
18.10
Harlev IK
Herrer
U11
U11 Drenge C (2006) 8M - Efterår • Pulje 34
Næshøj Idrætscenter
Ry Fodbold
Næshøj Idrætscenter
15.
torsdag
17.30
Harlev IK
Kvinder
U14
U14 Pige C1 (2003) 8M - Efterår • Pulje 250
Næshøj Idrætscenter
Galten FS
Næshøj Idrætscenter
15.
torsdag
18.00
Harlev IK
Kvinder
U13
U13 Piger C Region 3 (2004) 8M - Efterår 2016 • Pulje 244
Næshøj Idrætscenter
Galten FS
Næshøj Idrætscenter
19.
mandag
18.00
Harlev IK
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2005) 8M - Efterår • Pulje 62
Næshøj Idrætscenter
ØBG Silkeborg
Næshøj Idrætscenter
19.
mandag
18.00
Harlev IK
Herrer
Oldboys/girls
ØOB Oldboys 35 år 11 mands • Kreds 4
Næshøj Idrætscenter
VRI
Næshøj Idrætscenter